Płyta fundamentowa

O firmie

 

WYKONUJEMY PŁYTY FUNDAMENTOWE JUŻ OD 150 ZŁ ZA M² !!!  BUDUJEMY W CAŁEJ POLSCE !!!

Wykonujemy płyty fundamentowe pod domy prefabrykowane, szkieletowe, pasywne a także pod budynki murowane.

Płyty fundamentowe wykonujemy w oparciu o opatentowany przez naszą firmę SYSTEM UBYCHA.

System UBYCHA to zestaw gotowych elementów do szybkiego i mało skomplikowanego montażu fundamentowych płyt termicznych. Jedną z wielu zalet SYSTEMU UBYCHA jest to, że zaledwie dwóch ludzi,w przeciągu dwóch dni, wykona na gotowo z instalacjami, zazbrojoną i w całości ocieploną termiczną płytę fundamentową.

Dzięki SYSTEMOWI UBYCHA eliminujemy kosztową pracę wielu fachowców, co powoduje, że do teraz bardzo droga płyta termiczna, stała się dużo tańsza od zwykłych, tradycyjnych fundamentów.

Termopłyta UBYCHA, w odróźnieniu do powszechnie stosowanych w Polsce zwykłych płyt fundamentowych, przewyższa je jakością wykonania, termicznością i dokładnością, co powoduje że posadowione na niej domy, uzyskują najwyższą klasę energetyczności.

Nie powoduje też powstawania kosztowynych odpadów budowlanych, tj. desek, gwoździ, zbędnego zbrojenia, a plac budowy pozostaje uporządkowanym. Każdy, kto w ten sposób zaczyna budowę już od początku realizacji uzyskuje czystość i schludność prowadzonej inwestycji. Nawet efekt wizualny gotowej, zalanej płyty daje już odczucie zadowolenia.

Jeżeli prześledzimy tradycyjną Polską budowę, czyli zwykłe fundamenty, a wybierzemy technologię UBYCHA to nie dość, że zaoszczędzimy na kosztach, to zyskamy masę czasu przeznaczonego na realizację naszego wymarzonego domu.

Z uwagi na coraz droższe koszty energii, cała Europa powszechnie stosuje płyty termiczne. Jednak z powodu wysokiej ceny, nie cieszyły one się w Polsce wysoką popularnością. Budowały je w Polsce tylko zagraniczne firmy lub rodzimi wykonawcy na bazie zachodnich cen.

Doskonałość systemu UBYCHA polega na wyprodukowanych i dokładnie spasowanych elementach, które nie dość, że są ociepleniem, to tworzą gotową do zalania betonem super termiczną formę.

Dodając do tego szybki montaż oraz to, że system produkowany jest w Polsce, cena płyty UBYCHA jest najniższa w Europie.

 

Temopłyta zawiera:
- izolację termiczną,
- ocieplenie poziome,
- ocieplenie pionowe,
- boczne powierzchnie przygotowane pod położenie tynku marmulitowego,
- instalację wodną,
- instalację kanalizacyjną,
- instalację centralnego ogrzewania,
- instalację ogrzewania podłogowego (opcja),
- górna powierzchnia płyty jest jak szlichta.