O firmie

Firma Lux-Haus to profesjonalny wykonawca płyt fundamentowych wraz z przygotowaniem terenu (system Ubycha) oraz montaży domów prefabrykowanych szkieletowych i kanadyjskich.

Jesteśmy wyłącznym wykonawcą płyt i montaży dla jednej z największych fabryk domów w Polsce - firmy Spomet.
Jako jedyni możemy poszczycić się największą liczba zmontowanych domów w Polsce - ponad 500.

Swoją fachowością i zaangażowaniem przyczyniliśmy się do sukcesu Fabryki Domów Spomet gdyż dzięki naszej szybkości i profesjonalizmowi wzrosło zadowolenie klientów co przekształciło się na wysoką sprzedaż domów.


Montaże domów wykonujemy opierając się na ludziach z dużym doświadczeniem, wspieramy się nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem oraz posiadamy rozwiązania które, pozwalają przyspieszyć i ulepszyć proces montażu.


Fabryka domów Spomet jest jedną z firm z którymi współpracujemy. Prężny rozwój naszej firmy  pozwolił poszerzyć grono kontrahentów. Nawiązaliśmy również współpracę z europejskimi firmami w Czechach, Niemczech i Szwecji dla których zmontowaliśmy już ponad 50 domów.


Wszyscy nasi partnerzy korzystają także z naszego systemu płyt fundamentowych - system Ubycha.

System wykonywanych przez nas płyt został tak skonstruowany aby dopasować się wymogami do wykonywanych z dużą dokładnością ścian prefabrykowanych, dlatego po wybudowaniu nie wymagają wylewki korygującej a co za tym idzie nie wprowadzamy wilgoci do domów.Górna warstwa przystosowana jest od razu do położenia podłóg - płytki, panele itd.


Współpraca  z naszą firmą gwarantuje szybki i profesjonalny efekt.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!